[vc_row full_width=”yes”][vc_column][title_banner banner_bg=”8″ title_page=”خدمات ما” subtitle_page=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم”][vc_wp_pages][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”services-section section-padding” class_section=”service-content ” css_class=”service-content”][vc_column width=”1/3″ el_class=”text-center”][service_mistiri img_service=”66″ title_service=”خدمات صنعتی” style_service=”left”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”text-center”][service_mistiri img_service=”67″ title_service=”خدمات مسکونی”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ el_class=”text-center”][service_mistiri img_service=”68″ title_service=”تعمیرات آسانسور” style_service=”right”][vc_wp_text title=”تعمیرات آسانسور سرویس آسانسور09125808202شرکت نگهداری خدمات تعمیرکارغرب”]سرویس آسانسور

اعزام تکنسین ماهر کلیه مناطق .شرکت آسانسور معتبر کارما عضو رسمی اتحادیه آسانسور با در اختيار داشتن یک تیم تعمیراتی سیار قوی و با تجربه  و دانش آموخته آماده رفع فوری خرابی و تعمیر حرفه ای آسانسور و همینطور عقد قرارداد سالیانه و دوره ای  نگهداري آسانسور و تعمیرات آسانسور و سرویس آسانسور با مجتمع های مسكوني ، منازل ، پاساژها و سایر ادارات و سازمانها  در سراسر خیابان ها و بلوار ها و شهرک ها و میدان ها و فلکه های منطقه یک تا بیست و دو و محدوده شهر تهران بزرگ مي باشد.

دفتر مرکزی:غرب تهران
شماره تلفن تماس مس؛ول شرکت تعمیرکاران آسانسور -خانم غفوری
09369887153

سرویس آسانسور و بازرسی آسانسور در این مجموعه بر اساس چک لیست سرویسکار حرفه ای شرکت آسانسور کارما صورت می گیرد و از جمله خدمات قابل ارائه در این مجموعه به اختصار می توان گفت:

1- سرویس و نگهداری آسانسور مطابق با استاندارد بین المللی EN-81 آسانسور

2- ارائه چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور به مدیر ساختمان

3- سرویس و نگهداری آسانسورهای خاص، گیرلس، هیدرولیک و پکیج های خارجی

4- اجرای جنرال سرویس  در ابتدای قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور

5- گارانتی قطعات نصب شده تحت پوشش قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور

6- اجرای تعمیرات دوره ای توسط پرسنل متخصص و با تجربه شرکت

7- ارائه خدمات پشتیبانی و آموزش از طریق وب سایت

8- ارائه خدمات به ساختمانهای خاص و پر ترافیک توسط سرویسکار مقیم

9- ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور به طور منظم و On time

10- رفع خرابی در اسرع وقت

11- ارائه خدمات سرویس ، نگهداری و جنرال سرویس حتی در ایام تعطیل

 

عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران

عضو رسمی اتحادیه آسانسور و الکترو مکانیکال ایران

دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت،معدن و تجارت ایران

شما هم همين امروز با یک تماس  به خانواده بزرگ مشتريان ما بپيونديد تا ديگر نگران خرابي آسانسور منزل يا محل كار خود نباشيد.

 

شرکت کارما آسانسور ایرانیان آمادگی دارد به صورت ویژه در مناطق غرب و شمال تهران خدمات سرویس آسانسور را به شما همشهریان همسایه نزدیک گرامی ارایه دهد.

 

مزاياي پيوستن به مشتركين کارما آسانسور ایرانیان :

 

 

 

تعمير و رفع خرابي آسانسور مشتركين حتي در روزهاي جمعه

سرويس ماهيانه آسانسور

 

تعويض قطعات معيوب و فرسوده در زمان مناسب و جلوگيري از بروز خسارت و حوادث

رفع خرابي در اسرع وقت به صورت رايگان

 

 

 

صدور شناسنامه آسانسور به صورت کاملا رایگان

صدور بيمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال استفاده کنندگان

با انجام سرويبس دوره اي خرابي آسانسور شما مشتری گرامی در طول ماه به حداقل مي رسد كه آن هم به صورت مجانی و در كمترين زمان ممكن حتي در روز هاي تعطيل توسط كارشناسان شرکت کارما آسانسور ایرانیان برطرف مي گردد.

 

نکاتی در رابطه با سرویس و نگهداری آسانسور

 

 

 

نگهداری و سرویس آسانسور عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور. بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانی می گردد. از این رو اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور کمتر از اهمیت نصب آسانسور نبوده و یک آسانسور صرف نظر از نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

 

نگهداری و سرویس آسانسور از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی نیز می توان بررسی نمود. بطور کلی بدیهی است اگر قطعه یا قطعاتی در شرف خرابی یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیکه به موقع تعویض یا تعمیر نگردند احتمالا باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز خواهند بود، و یا ممکن است خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد نماید. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن است. فرض کنید طنابهای فولادی (wire ropes) آسانسور یا همان سیم بکسل آسانسور در آستانه فرسودگی قرار گرفته است . این فرسودگی و یا خوردگی سیم بکسلها باعث خوردگی فلکه های کششی موتور و هرزگرد می شود بنابراین فلکه های کششی نیز در معرض فرسودگی قرار میگیرند و در حالتیکه ترمز ایمنی آسانسور (پاراشوت) فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بکسل باعث سقوط آسانسور شده و منجر به آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

 

 

 

بنابر مطالب فوق از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی و از لحاظ ایمنی و منطقی یک آسانسور صرف نظر از نوع و شرکت سازنده میبایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شرکتهای دارای صلاحیت، تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

 

واحد سرویس و نگهداری شرکت آسانسور کارما  متشکل از سرویسکاران آموزش دیده و مجرب است،که با تمام تجهیزات در تهران و شهرستانهای حومه، آماده ارائه خدمات و سرویس در اسرع وقت بوده و رفع هر گونه خرابی و اجرای نگهداری پیشگیرانه در جهت افزایش عمر و کارایی دستگاه را بر عهده دارد. این مجموعه با دارا بودن انبار قطعات قابلیت ارائه خدمات سرویس ، نگهداری و جنرال سرویس حتی در ایام تعطیل را نیز دارد.

چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور

 

 

 

در هر بازرسی ماهانه و ادواری، آسانسور بر اساس یک چک لیست بازرسی شده و وضعیت موارد موجود در چک لیست به مدیر ساختمان ارائه می گردد و تعمیرات بر اساس سوابق چک لیست آسانسور صورت میگیرد.

 

 

 

موتور خانه آسانسور

1- بررسی دمای متوسط موتورخانه و سیستم ترموستات موتور آسانسور

 

2- بررسی استحکام شاسی پایه موتور

 

3- بازدید فیوزها و اتصالات جعبه سه فاز و سیستم ارت

 

4- بازديد و تعویض روغن گيربكس موتور آسانسور

 

5- بازدید شفت موتور و گيربكس آسانسور

 

6- بازدید شيارهای سيم بكسل فلکه کششی موتور و هرزگردها

 

7- تنظیم ترمز موتور و بازدید لنت ترمز موتور آسانسور

 

8- بازدید سيم بكسل های آسانسور

 

9- نظافت موتورخانه ،نظافت داخل موتور و فن موتور آسانسور

 

10- بازدید گاورنر و اتصالات گاورنر آسانسور

 

11- بازدید ترمینالها، اتصالات و قطعات تابلو فرمان آسانسور

 

12- تست سیستم نجات اضطراری و دشارژ باطری های نجات اضطراری آسانسور

 

چاه آسانسور

 

 

 

1- بازدید میکروسوئيچهاي Limit حد و دور اندازهای آسانسور

 

2- بازديد و روغن كاري ريلهای آسانسور

 

3- بررسی كشش ارتجاعي سيم بكسلهای آسانسور

 

4- بازدید كابلهاي آسانسور

 

5- بازدید روشنایی چاه آسانسور

 

6- بازدید لقمه هاي ريل كابين و وزنه آسانسور

 

7- بازدید زنجير تعادل زير قاب وزنه و كابين آسانسور

 

8- بازدید کرپی ها و سربکسلهای آسانسور

 

9- بازدید اتصالات سیم بکسل به کابین و قاب وزنه آسانسور

 

10- بررسی كفشكهاي کابین و وزنه آسانسور

 

11- بررسی روغندانهای آسانسور

 

12- بررسی ترمز ایمنی پاراشوت و اتصالات میله پاراشوت به سیم بکسل گاورنر آسانسور

 

13- بررسی اتصالات و پیچ و مهره های یوک کابین آسانسور

 

14- بازدید سنسور آهنربا و آهنرباهای آسانسور

 

15- بررسی اتصالات، ترمینالها و دکمه های جعبه revision آسانسور

 

16- بازدید ضربه گیر (بافرها) کابین و قاب وزنه آسانسور

 

17- بازدید فلکه کشش گاورنر  و استپ قارچی چاهک  آسانسور

 

درب های طبقات لولایی

 

 

 

1- بازدید قفلها

 

2- بازدید کنتاکتهای درب

 

3- بازدید مگنت درب بازکن

 

4- بازدید فنر درب ها

 

5- بازدید دیکتاتورها

 

6- تنظیم دربها

 

7- روغن کاری لولاهای دربها

 

درب های طبقات تمام اتوماتیک

 

 

 

1- بازدید قفلها

 

2- بازدید کنتاکهای درب

 

3- بازدید کفشکهای زیر درب

 

4- نظافت شیارهای درب

 

5- بازدید مکانیزم و موتور سردرب

 

 کابین و طبقات

 

 

1- بازدید شستی احضار طبقات

 

2- بازدید شستی احضار کابین

 

3- بازدیدروشنایی کابین

 

4- بازدید فن و کلید فن

 

5- بازدید موزیک و اعلام طبقات

 

6- بازدید صفحه نمایش شستی کابین

 

7- بازدید عملکرد درب کابین

 

برای سرویس و نگهداری آسانسور خود با شرکت آسانسور کارما آسانسور ایرانیان تماس بگیرید

 [/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”service-section section-padding”][vc_column][title_banner title_page=”خدمات ما” subtitle_page=”پیشنهاد ما به مشتریان” style_title=”center”][service_tab idtab_service=”residential” titletab_service=”ساخت و ساز مسکونی” styletab_service=”open”][service_tab idtab_service=”industrial” titletab_service=”ساخت و ساز صنعتی” styletab_service=”center”][service_tab idtab_service=”plumbing” titletab_service=”لوله کشی منزل” styletab_service=”center”][service_tab idtab_service=”shipment” titletab_service=”حمل و نقل محموله” styletab_service=”close”][service_contentone id_content_tab=”residential” img_cttebone=”184″ title_style_cttebone=”ساخت و ساز مسکونی” content_cttebone=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” list_cttebone=”%5B%7B%22class_list%22%3A%22planing%22%2C%22icon_list%22%3A%22fa%20fa-search%22%2C%22name_list%22%3A%22%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C%22%2C%22link_list%22%3A%22%23%22%7D%2C%7B%22class_list%22%3A%22analysis%22%2C%22icon_list%22%3A%22fa%20fa-pencil%22%2C%22name_list%22%3A%22%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84%20%D9%88%20%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C%22%2C%22link_list%22%3A%22%23%22%7D%2C%7B%22class_list%22%3A%22construc%22%2C%22icon_list%22%3A%22fa%20fa-hand-pointer-o%22%2C%22name_list%22%3A%22%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%20%D9%88%20%D8%B3%D8%A7%D8%B2%22%2C%22link_list%22%3A%22%23%22%7D%2C%7B%22class_list%22%3A%22launch%22%2C%22icon_list%22%3A%22fa%20fa-check%22%2C%22name_list%22%3A%22%D8%B1%D8%A7%D9%87%20%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C%22%2C%22link_list%22%3A%22%23%22%7D%5D” position_ccttebone=”open”][service_contenttwo id_content_tabtwo=”industrial” title_style_cttebtwo=”ساخت و ساز صنعتی” content_cttebtwo=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.” content_cttebtwotwo=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” img_cttebtwo=”186″ position_ccttebtwo=”center”][service_contentthree id_content_tabthree=”plumbing” title_style_cttebthree=”فرآیند لوله کشی ساختمان” content_cttebthree=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.” content_cttebtwothree=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” position_ccttebthree=”center”][service_contentfour id_content_tabfour=”shipment” title_style_cttebfour=”فرآیند حمل و نقل محموله” content_cttebfour=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” content_cttebtwofour=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” content_cttebthreefour=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” listtitle_cttebone=”%5B%7B%22classlist%22%3A%22%D9%84%D9%88%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85%22%7D%2C%7B%22classlist%22%3A%22%D9%84%D9%88%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85%22%7D%2C%7B%22classlist%22%3A%22%D9%84%D9%88%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%20%DA%86%D8%A7%D9%BE%20%D9%88%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%86%20%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%22%7D%2C%7B%22classlist%22%3A%22%D9%84%D9%88%D8%B1%D9%85%20%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%85%20%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85%22%7D%5D” position_ccttebfour=”close”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”overlay_bg” el_class=”testimonial-section image-bg” bg_image_custom=”79″][vc_column][testimonial content_tes_left=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_left=”برایان جکسون” info_job_left=”مدیرعامل شرکت طراحان خبره” content_tes_right=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_right=”جان دئو” info_job_right=”طراح بوت استرپ مشبک” position_test=”open”][testimonial content_tes_left=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_left=”استفان لی” info_job_left=”مدیر فروش” content_tes_right=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_right=”جان هاگ” info_job_right=”مدیر بازاریابی” position_test=”center”][testimonial content_tes_left=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_left=”مارک لی” info_job_left=”مدیرعامل شرکت ABC” content_tes_right=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” name_tes_right=”مارک دیوید” info_job_right=”توسعه دهنده Aricell” position_test=”close”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”features-section section-padding”][vc_column][title_banner title_page=”چرا ما را انتخاب میکنید” subtitle_page=”ما امکانات ویژه ای داریم” style_title=”center”][tab_featured icon_featured=”82″ title_featured=”مهندسین با تجربه” id_featured=”experienced” position_tabfeat=”open”][tab_featured icon_featured=”83″ title_featured=”معماری عالی” id_featured=”awesome” position_tabfeat=”center”][tab_featured icon_featured=”84″ title_featured=”پشتیبانی مشتریان مادام العمر” id_featured=”lifetime” position_tabfeat=”close”][contenttab_featured imagecontent_featured=”86″ idcontent_featured=”experienced” content_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” list_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم” position_contentfeat=”open”][contenttab_featured imagecontent_featured=”87″ idcontent_featured=”awesome” content_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” list_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم” position_contentfeat=”center”][contenttab_featured imagecontent_featured=”88″ idcontent_featured=”lifetime” content_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.” list_featured=”لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم.,لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم” position_contentfeat=”close”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”yes”][vc_column][logo_slides imagelogo_slides=”93,94,95,96,97,98,101,100″][purchase title_purchase=”قالب خلاق و منحصر به فرد آژانس معماری ساختمان” subtitle_purchase=”قالب Mistiri را میتوان برای هر نو وب سایت ساخت و سازی استفاده کرد. بسته کامل وب Mistiri امیدوار است که از این قالب لذت ببرید.” link_purchase=”#”][/vc_column][/vc_row]